Služby

Vyberte si z nabídky  služeb nebo prostě jenom zavolejte a domluvíme se, co vlastně potřebujete :-). Nabízím: projekty rodinných domů, rekonstrukce, adaptace, vestavby a mnoho dalšího. Moje zkušenosti a zkušenosti mých kolegů jsou vám vždy k dispozici, proto v případě jakýchkoliv dotazů, čí přímo v případě zájmu o službu nás neváhejte kontaktovat.

Výstavba rodinných domů

Projekty rodinných domů patří i přes svůj zdánlivě malý rozsah k těm obtížnějším projektovým úkolům. Předpokladem úspěšného a kvalitního návrhu je navázení důvěrného, v podstatě intimního vztahu s klientem. To umožní pochopit jeho potřeby, přesně definovat nároky a představy na bydlení, stávající zvyklosti, obyčeje, rituály tak, aby se v něm jednou klient cítil dobře.


 Zaměření stávajícího stavu 

Občas je potřeba zaměřit a zakreslit stávající stav. Jednak jako podklad pro další projektovou činoost (rekonstrukce, vestavby) nebo pro výpočet energetického průkazu budov, ev.pro pasport budov nebo jen pro Vaší potřebu, když si budete chtít promyslet a rozvrhnout další kroky s Vaším domem.

Změna užívání

Služba pro živnostníky, kteří si pronajmou nebo zakoupí prostory pro svoje podnikání a je potřeba je upravit pro jejich živnost. Každá živnost podléhá jiným normám a předpisům jak hygienickým, tak požárním nebo vyhláškám jednotlivých měst a obcí. Jiné požadavky bude mít kadeřnictví, jiné restaurace a jiné prodejna spotřebního zboží nebo potravin. Vypracuji Vám projektovou dokumentaci na Váš konkrétní požadavek, aby jste v klidu mohli začít podnikat.

 

Rekonstrukce, adaptace, vestavby

Projekt rekonstrukce či adaptace je velmi náročný a liší se od normálního projektu v mnoha směrech. Při rekonstrukci nestavíme na zelené louce, ale pracujeme již s postaveným objektem.Proto se Vám snažíme v rámci již existujících podmínek vyjít maximálně vstříc.

 

Energetický průkaz budov

V případě rekonstrukce objektu, zateplení a v následujícím roce už při jakékoliv manipulaci (koupě, prodej, pronájem...apod) bude nutné doložit průkaz energetické náročnosti budov. Ve spolupráci s kolegou připravíme podklady, zaměříme a zakrerslíme objekt a následně vypracujeme tento průkaz.